pondělí 7. května 2012

Jak se stát v Koreji přes noc hvězdou

Včera jsem si brouzdal netem a zadal jsem do guglu výraz korean sex symbol a vyhodilo mi to několik zajímavých věcí. Tahle mě zaujala nejvíc.

Na webu Sexy Korejky (18+) najdete tento příspěvek i s kompletním filmem a lechtivějšími fotkami. Prohlídnout.

Pokud se koukáte na korejské filmy trochu víc, tak jste si určitě všimli, že jsou celkem decentní, pokud jde o zobrazování erotiky. Samozřejmě se najde pár výjimek, ale to jsou opravdu výjimky. Celkově vzato Korejci dost pokulhávají za zámořím nebo i Japonskem, ale lepší se to. Což je pro nás jen dobře.

Jeden z nových filmů, který se s tím moc nepáře, je Red Vacance Black Wedding. Je to bohužel dost indie film, ve kterém se nevyskytuje nikdo jen trochu významný. Film je celý k dispozici na youtube (jen v originálním znění) a co jsem tak pochopil, tak je to nějaká hříčka s narací, kdy se v ději vyskytují tvůrci a určují, co a jak se bude ve scénách dít. Ale je možný, že jsem taky úplně mimo. O děj mi až tolik nešlo. Jde o to, že je to v podstatě art film řízlý divnou komedií a plný erotických scén.Tento film si odbyl premiéru loni na Mezinárodním filmovém festivalu v Pusanu. O filmu samotném se toho moc nenamluvilo, ale jeho hlavní představitelka, O In-hje (28) se přes noc stala hvězdou. Mohly za to její šaty, které měla během slavnostního zahájení festivalu. Okamžitě byla ve všech zprávách, stala se nejvyhledávanějším jménem na korejském internetu a jedni ji odsuzovali, druzí chválili za odvahu. Posuďte sami.Ona sama to komentovala, že vůbec netušila, co její šaty způsobí, že nikdy na podobné akci nebyla a chtěla si ji užít, že se za své tělo nestydí (a taky nemá proč) a že ty šaty má vypůjčené a už před šesti lety je měla jistá zpěvačka (její fotky v těch šatech se mi nepodařilo najít). Pokud vás to zajímá víc, tak se dají vyguglit ruzné rozhovory s ní. Následující den si už vzala mnohem decentnější černé šaty.obr.: Tady to jsou její šaty z následujícího dne. I když neodhalují zdaleko tolik jako ty červené, pořád jí to zatraceně sluší.Žádné komentáře: